Profim

PROFIm to jeden z czołowych producentów siedzisk biurowych w Polsce. Firma powstała w 1991 roku i od początku działalności starano się stworzyć wyrazistą markę dla oferowanych produktów. Krzesła i fotele produkowane w fabryce wyróżnia rozpoznawalny design, ergonomiczne rozwiązania i wysoka jakość.

Oferta Profim to  wszechstronna baza produktów przeznaczonych do biur i innych pomieszczeń takich jak recepcje, poczekalnie, sale konferencyjne czy audytoryjne.

Wszystkie produkty marki Profim na naszej stronie są desygnowane logo producenta!

Oferta PROFIm

Fotele gabinetowe

Fotele gabinetowe Profim

Krzesła biurowe

Krzesła obrotowe Profim

Krzesła i fotele konferencyjne

Fotele konferencyjne Profim

Sofy i fotele recepcyjne i gabinetowe

Kanapa EXEC 30V chrom

Systemy siedzisk recepcyjnych

System siedzisk recepcyjnych Profim

Krzesła audytoryjne

Krzesła audytoryjne Profim

 

Ławki do holu i poczekalni

ławki do poczekalni Profim

 

mPosition

mPosition Profim

 

Wieszaki ubraniowe

Wieszaki Seven

PROFIm to zgrana grupa ludzi, których ambicją jest bycie najlepszym, których  celem jest tworzyć produkty wyróżniające się na rynku.

Wyroby  produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami, czego potwierdzeniem są uzyskane  certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001.

Obecnie w firmie zatrudnionych jest 1230 osób, a łączna produkcja wynosi ponad 70 tysięcy krzeseł miesięcznie.

Fotele i krzesła od lat obecne są na międzynarodowych targach i wystawach, takich jak Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz Orgatec w Kolonii, Office Life w Pradze czy Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane i wyróżnianie w prestiżowych konkursach, m.in. Dobry Wzór, Wzór Roku, Produkt Roku, Diament Meblarstwa oraz Top Design Award.

Galeria zdjęć

Biura Profim   Recepcja Profim Profim Profim ekspozycja Ekspozycja  Profim Automatyzacja Profim IslBG Produkcja krzeseł Profim Profim produkcja

 

Zarządzanie Jakością

Firma PROFIm jako pierwszy polski producent krzeseł biurowych otrzymała w 2000 roku certyfikat zgodności Systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2000 w zakresie: „Projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis mebli biurowych oraz ich komponentów”.Certyfikat został przyznany przez jednostkę certyfikującą DQS GmbH, członka Międzynarodowej Sieci Organizacji Certyfikujących IQNet. W październiku 2009 roku certyfikat ten został zastąpiony certyfikatem wydanym w oparciu o wymogi normy ISO 9001:2008. Najważniejszym elementem Systemu Zarządzania Jakością jest orientacja na klienta, czyli rozpoznanie wymagań i potrzeb klienta, dążenie do ich spełnienia oraz badanie stopnia zadowolenia z  produktów i jakości obsługi. System jakości w PROFIm opiera się na nadzorowaniu i doskonaleniu funkcjonowania wszystkich procesów, a w szczególności:
• projektowania nowych wyrobów,
• produkcji w zakresie planowania, wytwarzania oraz kontroli jakości wyrobów,
• zakupów poprzez dobór najlepszych dostawców, spełniających wymagania jakościowe,
• sprzedaży, a przede wszystkim procesu przyjmowania zamówień, obsługi klientów oraz terminowym dostarczaniu wyrobów,
• serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.Posiadanie certyfikatu ISO 9001 potwierdza, że obowiązujące w naszej firmie standardy pozwalają na dostarczanie klientom wyrobów o wysokim i powtarzalnym poziomie jakości w zaplanowanym terminie.

Odpowiedzialność za środowisko.
Firma Profim stara  się minimalizować negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne. Podejmujemy wielokierunkowe działania polegające zarówno na samodoskonaleniu w tym zakresie, jak również wychodzi na zewnątrz promując zasady przyjazne dla środowiska wobec naszych dostawców oraz w otoczeniu lokalnym. Te zasady znajdują odzwierciedlenie w Polityce Jakości i Środowiska.Mając na celu zapewnienie systemowego przebiegu podejmowanych działań Profim wdrożyło  System Zarządzania Środowiskowego. W 2011 roku firma uzyskała certyfikat zgodności tego systemu z normą ISO 14001:2004.
Profim posiada certyfikat FSC®, co oznacza, że surowce pochodzenia drzewnego, które używamy w procesie produkcji pochodzą z odpowiedzialnej i nadzorowanej gospodarki  leśnej.
W 2013 roku firma otrzymała Certyfikat Recyklingu wystawiony przez World Resources Company GmbH, jednostkę zajmującą się przetwarzaniem odpadów, potwierdzający aktywny udział naszej firmy w procesie odzysku surowców wtórnych oraz w ochronę środowiska naturalnego.