Nowy Styl

Nowy Styl jest jedną z marek wchodzących w skład Grupy Nowy Styl, wiodącego producenta mebli w Europie. Od jej założenia w 1992 roku, nieustannie rozwijamy się i doskonalimy we wszystkich obszarach naszej działalności. Istniejemy już ponad 20 lat, nasze produkty trafiają do ponad 60 krajów świata, a dzięki pracy kilku tysięcy pracowników w halach o powierzchni 210 000 m2 corocznie produkujemy ponad 8 000 000 krzeseł i mebli.

Zaufało nam miliony ludzi, którzy codziennie korzystają z naszych krzeseł i mebli. Miliardy godzin rocznie, podczas których nasze produkty towarzyszą im w domach, pracy, restauracjach, kawiarniach, a także obiektach konferencyjnych, sakralnych i kulturalno-rozrywkowych motywują nas do tego, aby nieprzerwanie dążyć do perfekcji.

Niepowtarzalność każdego człowieka znajduje swoje odbicie w różnych wymaganiach wobec otoczenia. Funkcjonując w różnych środowiskach – pracy i wypoczynku – ludzie oczekują, że będą one dostosowane do ich potrzeb. Dla Grupy Nowy Styl ten fakt jest niezwykle istotny. Kompleksowa oferta Grupy Nowy Styl – meble, siedziska, podłogi – od lat zaspokaja potrzeby klientów na całym świecie. Oferujemy rozwiązania do wnętrz publicznych – obiektów biurowych, szkoleniowych, kulturalno-rozrywkowych, sportowych i gastronomicznych, ale także do domów i mieszkań prywatnych.

NOWY STYL OFERUJE:

Fotele gabinetowe

Fotele gabinetowe Nowy Styl

Krzesła i fotele konferencyjne

Krzesła konferencyjne Nowy Styl

Krzesła biurowe obrotowe

Krzesła biurowe Nowy Styl

Krzesła audytoryjne

Krzesła audytoryjne Nowy Styl