Maro

Od 1991 roku MARO inwestuje w jakość i najnowocześniejsze technologie, które połączone z wysoko wykwalifikowaną kadrą w efektywnych procesach przemysłowych pozwalają na produkcję dużych zamówień oraz pojedynczych i nietypowych.Fabryka MARO kojarzona z marką premium jako pierwsza w Polsce wprowadziła technologię laserową 3D oraz jako pierwsi pracowaliśmy wg norm jakości ISO 9001.Maro produkuje  lady recepcyjne, meble gabinetowe, pracownicze, konferencyjne i socjalne.

Produkty MARO :

Meble biurowe  ( systemy eM, Beta, Lano, Opty )

Meble biurowe Lano

Meble gabinetowe  ( Graf New, Wing, Dyplomat, Toris, Sirio, Konsul )

Meble gabinetowe Sirio

Lady recepcyjne  ( Emel , Vero )

Lada recepcyjna Emel 2

Stoły konferencyjne 

Biurko gabinetowe MARO GRAF stół konferencyjny

Szafy biurowe 

Szafy biurowe Maro

Kontenery Biurowe 

Kontenery biurowe Maro

Stoły z blatem uchylnym i składane 

Stoły konferencyjne I-eM

 

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA MARO :

JAKOŚĆ I STYLMeble biurowe MARO to rozpoznawalny styl i najwyższa jakość. Mamy duże doświadczenie w kreowaniu produktów, które zapewniają wydajne rozwiązania dla biznesu. Udowodniliśmy naszą zdolność do szybkiego przekładania nowych trendów na innowacyjne produkty lub udoskonalenia istniejących. Efektem pracy najlepszych naszych projektantów jest różnorodność stylistyczna mebli. Prezentowane przez nas kolekcje powstają w oparciu o najnowszą światową modę zarazem spełniając indywidualne potrzeby klienta odnośnie stanowiska pracy.KONCENTRACJA NA KLIENCIEOd 1991 roku zbudowaliśmy silne relacje z naszymi klientami. Wspierając ich działania poprzez tworzenie nowych rozwiązań jesteśmy dumni z długoterminowego partnerstwa. Nasze przedsiębiorcze podejście czyni MARO bardziej elastycznym, kreatywnym i łatwiejszym do współpracy niż wielu naszych konkurentów. Naszym celem jest rozwijanie partnerstwa przynoszącego obustronne korzyści i służenie ludziom, którzy używają naszych produktów.
MIĘDZYNARODOWE ZAUFANIENasze meble docenili już klienci z Europy. Mamy swoich partnerów m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Włoszech, Holandii oraz Czechach wspieranych przez kompetentną, wewnętrzną organizację sprzedaży i autoryzowaną sieć dilerską. Jesteśmy w stanie zajmować się wielonarodowymi potrzebami klientów na poziomie globalnym i lokalnym.WYRÓŻNIENIAMeble MARO odzwierciedlają siłę naszego zaangażowania w wyjątkową konstrukcję i jakość, Możemy się poszczycić wieloma medalami oaz nagrodami. Ostatnio w 2008 kolekcje WING oraz F-em otrzymała wyróżnienie w konkursie „Diament Meblarstwa”.Zobacz więcej >
TRWAŁOŚĆZależy nam na długotrwałym zadowoleniu użytkownika, dlatego bardzo ważna jest dla nas solidność materiałów, z których wykonywane są nasze meble. Zarówno płyty jak i okucia są najwyższej jakości. Laminaty odporne na zarysowania, wysoką temperaturę, środki chemiczne oraz promienie UV gwarantują, że meble mimo upływu czasu ciągle nam służą i wyglądają jak w dniu zakupu. Współpraca z najlepszymi światowymi koncernami zapewnia niezmienność parametrów wyrobów, co pozwala nawet po upływie 5 lat domówienie mebla w niezmienione formie i odcieniu koloru.RĘKODZIEŁO I NOWOCZESNA TECHNOLOGIAMeble MARO to optymalne połączenie tradycji stolarskiej z technologią XXI wieku. Posiadamy jeden z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce. Światowe standardy zachowane przy produkcji gwarantują, że meble posiadają odpowiednie atesty. Prowadzimy pionową integrację działań od projektu poprzez produkcję i dystrybucję.
DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKODewizą firmy jest produkcja z uwzględnieniem najostrzejszych norm ochrony środowiska – świadczą o tym otrzymane nagrody europejskie oraz certyfikat. Wszystkie meble mają klasę higieniczność E1, potwierdzoną atestami Instytutu Technologii Drewna. Oznacza to, że materiały, z których je wykonujemy są ekologiczne i spełniają światowe standardy w tym zakresie. Zastosowaliśmy również w naszej fabryce instalacje grzewcze, nieniszczące warstwy ozonowej i zapobiegające emisji substancji szkodliwych do środowiska. W wyniku stosowania efektywnej segregacji odzysk odpadów w MARO wynosi ponad 90%. W czerwcu 2007 roku podczas targów wewnętrznych przy fabryce powstał park Green MARO, w którym pod czujnym okiem dyrekcji Wielkopolskiego Parku Narodowego nasi partnerzy handlowi posadzili drzewa. Z tej okazji prezesi firmy otrzymali jeden z trzech medali wydanych na okoliczność 50-lecia powstania WPNDZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNAProwadząc nasz biznes w sposób odpowiedzialny, dzielimy się naszym sukcesem.Naszą odpowiedzialność wobec społeczeństwa rozumiemy także, jako obowiązek udzielania pomocy potrzebującym. Od kilku lat wspieramy fundacje i organizacje charytatywne, ośrodki pomocy i pobliskie szkoły i przedszkola.
SWOBODA ARANŻACJIInteresują nas rzeczywiste potrzeby klienta, dlatego każdy z zestawów zapewnia pełną swobodę aranżacji. Możliwość wyboru spośród bogactwa wzorów i wersji kolorystycznych sprawia, że wnętrze zyskuje niepowtarzalny charakter. Dzięki współpracy wysoko wykwalifikowanych specjalistów na każdym etapie produkcji powstają kompleksowe rozwiązania pozwalające zaaranżować nawet nieduże przestrzenie. Nasze systemy i meble pozwolą dokonać stopniowych zmian lub całkowicie zmienić środowisko Waszej pracy. Staramy się, aby wzornictwo naszych mebli przetrwało próbę czasu.