MDD

Fabryka Mebli Biurowych MDD od wielu lat zajmuje czołowe miejsce wśród producentów w segmencie mebli biurowych. O jakości wyrobów świadczą zdobywane wyróżnienia oraz stale wzrastające zapotrzebowanie na oferowane przez fabrykę produkty.

Realia dzisiejszego rynku wymagają ciągłego doskonalenia jakości na wszystkich szczeblach działalności nowoczesnej firmy. Dotyczy to w szczególności obsługi handlowej, marketingu, jakości produktu a także jakości procesów przebiegających wewnątrz przedsiębiorstwa. MDD z pewnością należy do tych przedsiębiorstw, które dbają o realizację wyżej wymienionych warunków będących podstawą sukcesu ekonomicznego firmy.

Stałe inwestycje w istniejący park maszynowy, optymalizacja systemów zarządzania oraz rozbudowa powierzchni hal produkcyjnych pozwalają zminimalizować czas potrzebny na wyprodukowanie gotowego produktu o najwyższej jakości.

Potwierdzeniem długoletniego doświadczenia w zakresie produkcji mebli biurowych jest lista referencyjna firm i instytucji, które doceniły sprawność funkcjonowania i kompleksową obsługę.

Produkty MDD :

Meble biurowe  ( systemy Alfa, Ergonomic, City, Zig-Zag, Ogy,  )

Meble biurowe Ergonomic Master

Meble gabinetowe  ( Mito, Impuls, Crystal, Quando, Status )

Meble gabinetowe Mito

Lady recepcyjne  ( Wave, Valde, Dritta, Zen, Linea, Foro, Ovo, Organic, Arctic Summer, Zen )

WAVE_7

Stoły konferencyjne 

Stoły konferencyjne Impuls

Szafy biurowe 

SZAFY BIUROWE MDD

Kontenery Biurowe 

Kontenery biurowe MDD