Marbet Style

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma z powodzeniem działa na rynku już od 30 lat z całkowicie polskim kapitałem.  Od czasu kiedy wyprodukowaliśmy pierwszą kolekcję mebli, nieustannie rozwijamy się, poszerzając swoją ofertę o nowe autorskie projekty. Dziś robione przez nas meble sprzedaje się w 276 sklepach na terenie 36 krajów.

TWORZYMY Z PASJĄ

Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Nasze produkty to coś więcej niż najnowsze trendy modowe czy wygoda użytkowania. W naszej wizji meble potrafią spełniać marzenia o pięknych wnętrzach z indywidualną duszą.

Zespół Marbet Style tworzą ludzie z pasją, ceniący niezależność kreacji i świeże spojrzenie na przedmioty użytkowe. Wspieramy młodych, polskich projektantów, dzięki którym możemy przedstawić Państwu dzieła sztuki o niespotykanych barwach i fakturach oraz awangardowych kształtach.

TWORZYMY EKOLOGICZNIE

Wdrażane przez nas technologie są całkowicie bezpieczne dla środowiska. Z umiłowania do dobrego designu wciąż poszukujemy nowych form wyrazu, które pozwolą jak najpełniej oddać indywidualną wizję projektanta. Szanujemy jednocześnie naturalne otoczenie, którego oryginalne formy stanowią niewyczerpane źródło natchnienia.

DOSTĘPNE KOLEKCJE

HOLLY PLUS 

Kolekcja HOLLY PLUS

NOBLE

Kolekcja NOBLE

ONLY PLUS

Kolekcja ONLY PLUS

ONLY

Kolekcja ONLY

 CUBBY

Kolekcja CUBBY

LOBO

KOLEKCJA LOBO MARBET STYLE